Jsme jedna z největších personálních společností na světě působících v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

START UP - IT Manager 65 - 80.000 CZK - implementace SAP

Láká Vás START UP ale zároveň chcete mít jistotu? Chcete nastavovat nové procesy, vést vlastní tým a realizovat se v rámci nové firmy? Pak čtěte dál!

V rámci zakládání IT oddělení v nové firmě hledáme kolegu na pozici IT manažera. Tento člověk, bude v začátcích pomáhat s nastavením SAP Hana ( momentálně v training zkušební verzi), dohlížet nad rozpočty, podílet se na náboru pracovníků ( IT) s personálními agenturami a celkově vést IT oddělení firmy ve spolupráci s matkou v zahraničí. Využijete denně angličtinu a zároveň budete mít možnost uplatnit nové nápady ve zcela nové firmě!
Jedná se o výrobní společnost, již přešla na SAP Hana (momentálně je v trainingové verzi a potřebují někoho, kdo jim jednotlivé moduly pomůže rozjet. V tuto chvíli je prioritou MM modul).

Co Vás čeká:

- praktická implementace, vývoj a podpora v rámci SAP
- správa veškeré technologie, HW, SW,
- vedení lidí, nábor, zpětná vazba týmu
- dohled nad finančním rozpočtem (výkonnost, produktivita a celkově využívání zdrojů)
- reporting - rozvoj a udržování vztahů s dodavateli technologií
- komplexní dohled v rámci IT

Požadavky:

- SŠ/VŠ v rámci IT/ nebo příslušná praxe)
- zkušenost v rámci SAP (ideálně HANA) a alespoň v jednom z těchto modulů (FI,CO,MM,QM,PP, CV)
- zkušenost v rámci praktické implementace SAP výhodou!
- znalost MS (Excel, Word, Power Point, Outlook)
- zkušenost s vedením lidí v rámci IT výhodou
- Angličtina plynulá ( zahraniční firma)

Nabídka:

- 5 týdnů dovolené
- penzijní a životní připojištění
-možnost být u zrodu nového závodu
- možnost kariérně růst spolu s firmou a realizovat své nápady
- denní využití Angličtiny - plná podpora od matky v zahraničí
- komplexní zaškolení na pozici
- 13. plat - notebook, telefon
- další benefity jsou ke zvážení

Informace o pozici

Místo pracoviště

Poděbradova 1243/7, 702 00  Ostrava-Moravská Ostrava, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

60000-85000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, manažerský motivační program, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, 13. plat, zahraniční pracovní cesty, vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích, vyhrazený čas na inovace, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Veronika Šindlerová
Telefon: 420 734 444 956

Nabídky práce

Vyberte lokalitu