Jsme jedna z největších personálních společností na světě působících v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Manažer kvality

ODVĚTVÍ: kvalita
LOKALITA: Plzeňsko
NÁSTUP: dle dohody

Náplň práce:

- Zodpovědnost za oblast kvality ve výrobní automotive společnosti
- Zavádění, kontrola a péče o systém řízení jakosti
- Zabezpečení udržování systému řízení jakosti ve společnosti v souladu se všemi platnými normami a potřebnými standardy
- Vedení pracovníků kvality (inženýři kvality, technici kvality, kontroloři)
- Plánování, provádění a dokumentace auditů
- Komunikace se zákazníky, dodavateli

Požadavky:

- SŠ/VŠ vzdělání – technický směr výhodou
- Zkušenost s řízením jakosti ve výrobní společnosti nutností
- Pokročilá komunikativní NJ podmínkou
- Praxe v automotive výhodou
- Zkušenosti s vedením pracovníků, řízením týmu
- Technické myšlení
- Manažerské dovednosti, lidský přístup, samostatnost

Nabídka:

- Zázemí mezinárodní společnosti
- Uplatnění na zajímavé pracovní pozici
- Velmi dobré finanční ohodnocení
- Služební automobil
- 5 týdnů dovolené
- 13. plat
- Pružná pracovní doba
- V případě potřeby relokační balíček

V případě Vašeho zájmu pošlete prosím svůj životopis nebo mě v případě dotazů kontaktujte na tel. 721 260 396.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeňský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Kristýna Typovská
Otýlie Beníškové 1556/12
301 00  Plzeň-Plzeň město
Česká republika
Telefon: 721 260 396

Nabídky práce

Vyberte lokalitu