Jsme jedna z největších personálních společností na světě působících v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Lean specialista

Náplň práce

• plánování a implementace zlepšovacích návrhů
• provádění analytických procesů ve výrobě
• spolupráce na řešení běžných problémů ve výrobní oblasti
• kontrola dlouhodobých FTQ levelů

Nabízíme

• místo výkonu práce: Cheb
• smlouva na dobu neurčitou
• zajímavé finanční ohodnocení
• příležitost k osobnímu rozvoji, profesnímu růstu a dalšímu vzdělávání
• 25 dní dovolené
• příspěvek na volnočasové aktivity – kultura, sport, vzdělávání

Požadujeme

• SŠ/VŠ vzdělání (technické zaměření výhodou)
• znalost metod a nástrojů štíhlé výroby
• praxe v oblasti kvality a automotive
• AJ na komunikativní úrovni
• zkušenosti ve vedoucí pozici výhodou
• ochota cestovat, analytické dovednosti

Pokud máte o pozici zájem, zašlete prosím svůj životopis na e-mail jaroslav.spitalsky@adecco.com či vyplňte formulář pod inzerátem. Případně mě můžete kontaktovat na tel. čísle 602 535 437.

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Cheb

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

ADECCO spol.s r.o.

Kontakt

Jaroslav Špitálský
Otýlie Beníškové 1556/12
301 00  Plzeň
Česká republika
Telefon: +420 602 535 437

Nabídky práce

Vyberte lokalitu