Jsme jedna z největších personálních společností na světě působících v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Vedoucí Právního úseku

Biologické centrum AV ČR, v. v. i. – vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici Vedoucí Právního úseku

Biologické centrum AV ČR, v. v. i. (dále jen „BC“) je 4. největší pracoviště Akademie věd ČR. BC je veřejná výzkumná instituce založená v roce 2006 Akademií věd České republiky, sdružuje pět vědeckých pracovišť, Národní infrastrukturu SoWa a Technicko-hospodářskou správu zabezpečující administrativní a technické služby.

Pracovní náplň:

• Poskytování právních služeb pro Biologické centrum
• Monitoring legislativních změn
• Příprava a aktualizace smluv a interních předpisů
• Agenda veřejných zakázek ve smyslu zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek a projektových pravidel poskytovatelů dotací
• GDPR, ochrana osobních údajů
• Komunikace s externími subjekty
• Vedení týmu Právního úseku

Požadujeme:

• Ukončené magisterské studium na právnické fakultě
• Min. 3 roky praxe v právní oblasti
• Znalost zákona č. 134/2016 Sb., Zákon o zadávání veřejných zakázek
• Advokátní zkoušky výhodou
• Zkušenosti s vedením týmu výhodou
• Znalost anglického jazyka (min. úroveň B1)
• Znalost MS Office - Word, Excel, PowerPoint
• Spolehlivost, proaktivní přístup, organizační a komunikační dovednosti

Nabízíme:

• Zaměstnání ve stabilní, prestižní vědecké instituci s mezinárodním významem
• Pracovní poměr na dobu určitou s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou
• 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, možnost občasné práce z domova, závodní stravování, benefity ze sociálního fondu
• Notebook, mobilní telefon
• Kurzy AJ na pracovišti
• Firemní akce

Motivační dopis se strukturovaným životopisem zasílejte nejpozději do 30. 9. 2019 na e-mail: vendula.aubrechtova@bc.cas.cz .

Informace o pozici

Místo pracoviště

Branišovská 1160/31, 370 05  České Budějovice-České Budějovice 2, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Biskupská 129 / 1
370 01  České Budějovice-České Budějovice 3
Česká republika

Nabídky práce

Vyberte lokalitu