MÓDNÍ GURU/STORE manager s AJ

Hledá se MÓDNÍ GURU pro přední módní společnost v Evropě Pokud miluješ trendy i limitované designérské kolekce a máš zájem pracovat v srdci Prahy, angličtina nebo němčina Ti nedělá problém a máš zkušenosti jako Store Manager, pak hledáme právě TEBE!

POŽADAVKY:

• pracovní zkušenosti jako Store manažer či Sales consultant
• zkušenosti s vedením klidně i menšího týmu
• znalost německého jazyka nebo anglického jazyka na komunikativní úrovni podmínkou
• zájem o poslední trendy
• proaktivní a samostatný pracovní přístup orientovaný na výsledky
• dobré organizační schopnosti
• zodpovědnost, svědomitost a spolehlivost

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

• zodpovědnost za svěřené oddělení obchodního domu (za prodejní plochu, sortiment i personál)
• realizace stanovených prodejních cílů
• nadstandardní poradenství zákazníkům v oblasti prémiové módy
• optimální prezentace zboží
• výběr, vedení, hodnocení a motivace zaměstnanců
• administrativní práce spojené s oddělením
• reporty, statistiky, práce v interních PC systémech
• spolupráce se skladem (doplňování a příprava zboží pro prodej), s oddělením pokladen a oddělením Visual Merchandising

NABÍZÍME:

• práci na plný úvazek ve svěžím kolektivu pro mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí, kde se klade důraz na vzájemný respekt a spolupráci
• samostatnou manažerskou pozici v oblasti prémiové módy
• přátelskou atmosféru ve stylové prodejně v centru Prahy
• školení na vysoké úrovni (interní školitel)
• stravenky
• o týden dovolené navíc (5 týdnů celkem)
• 2x do roka výběr pracovního oblečení (až do výše 30.000 Kč)
• výhodné zaměstnanecké slevy i pro člena rodiny
• jazykové kurzy

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

30000-45000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Němčina (středně pokročilá)

Zadavatel

ADECCO spol.s r.o.

Kontakt

Klára Olivová
Telefon: +420 727 947 489

Nabídky práce

Vyberte lokalitu