Jsme jedna z největších personálních společností na světě působících v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

IT aplikační analytik

Pohybujete se v oblasti IT? Máte zkušenosti s vývojem aplikací? Znáte alespoň jeden programovací jazyk a vyznáte se v podnikových procesech výrobní firmy nebo o to máte zájem? Pak hledáme právě Vás!

Pokud Vás níže uvedená pozice zaujme, dejte o sobě vědět. Probereme detaily, případně další možnosti Vašeho růstu v rámci jiných pozic.

Náplň práce:

- údržba podnikových aplikací, analýza a jejich údržba
- komunikace s obchodními uživateli
- rozvoj a údržba aplikačních rozhraní
- spolupráce s mezinárodním IT týmem
- tvorba dokumentace

Potřebné kompetence:

- znalost relačních databázových systémů: T-SQL, PL/SQL
- znalost SAP ERP, EDI, BI
- znalost podnikových procesů výrobní firmy
- český jazyk na komunikativní úrovni
- anglický jazyk na střední úrovni B1

Benefity:

Víme, že benefity v dnešní společnosti hrají velkou roli. Řada z nich ovlivňuje rozhodování pro pozici. Zde je ukázka benefitů, které jsme schopni nabídnout my:
- motivační plán pro jednotlivé pozice
- penzijní i životní připojištění
- příspěvek na vzdělávání ( kurzy, školení)
- Interní i externí školení
- balíčky pro welness

Informace o pozici

Místo pracoviště

Poděbradova 1243/7, 702 00  Ostrava-Moravská Ostrava, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

30000-45000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá), Čeština (výborná)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Veronika Šindlerová
Telefon: 420 734 444 956

Nabídky práce

Vyberte lokalitu