Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Pracovník/ce kompletace Hodonín - zdarma svoz z Holíče

Požadujeme

- možnost pracovat na 2-3 směny - možnost volby
- víkendy volné
- aktivní přístup k zaškolení
- zkušenosti s výrobní společností výhodou

Náplň práce

- kompletace výrobků
- práce NENÍ fyzicky náročná, lehké komponenty
- příprava/řezání materiálu
- kontrola kompletního produktu
- práce ve stoje

Nabízíme

- dlouhodobé a stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- dopravu na noční směnu ZDARMA na noční směnu
- před nástupem nezávazná prohlídka výroby
- dotované závodní stravování (oběd za 24 Kč)
- příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- 13. plat
- kvartálně flexipass

Poznámka

Pokud Vás pozice zaujala prosím pošlete svůj AKTUÁLNÍ ŽIVOTOPIS a reagujte prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Informace o pozici

Místo pracoviště

Hodonín, Slovensko

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Michaela Tvrdíková
Pekařská 72
602 00  Brno-Brno-město
Česká republika
Telefon: 724 611 625

Nabídky práce

Vyberte lokalitu