Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Senior Sales Manager pro OMV

Koho hledáme?

Pro našeho velmi významného klienta OMV, který se zabývá prodejem pohonných paliv (a nejen toho), hledáme nového kolegu na pozici Obchodního zástupce ideálně se zkušeností s B2B obchodem. Hledáme zkušeného profesionála, který nebude jen pečovat o své portfolio klientů, ale bude ho i rozšiřovat v oblasti Praha + východ středních Čech.

Pracovní náplň

Odpovědnost za obchodní výsledky daného regionu
Aktivní akvizice nových klientů
Retence současných klientů
Kooperace na projektech
Analýzy trhu v rámci fleetových karet, konkurence a nových trendů
Komplexní péče o stávající klienty, udržování a budování vztahů s nimi
Spoluúčast na tvorbě cenových nabídek
Spolupráce s provozním oddělením
Pravidelný reporting
Komunikace se zahraničními pobočkami a partnery

Co by Vám nemělo chybět?

Zkušenost s přímým prodejem B2B je nezbytná
Velmi dobrá schopnost vyjednávat
Pozitivní přístup, chuť dosáhnout výborného výsledku
Velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti
Obchodní duch - ano, bez tohoto se u nás neobejdete :-)
Odolnost vůči stresu
Chuť cestovat
Organizovanost
Aktivní znalost anglického jazyka
Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

Motivující platové ohodnocení
Bonusy - dle výsledků firmy a plnění KPI´s
Zázemí celosvětové společnosti s velmi dobrým postavením na trhu
Stravenky v hodnotě 85 Kč
Jazykové kurzy
Nástup - dle dohody (ideálně co nejdříve, nejpozději do 1.8.2019)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Kutná Hora-Kutná Hora-Vnitřní Město, Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Eva Klašková
Telefon: +420 607 078 628

Nabídky práce

Vyberte lokalitu