Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Corporate Manager

Pro našeho významného klienta, výrobní a logistickou společnost, hledáme Corporate manažera, který bude zodpovědný za oblast práva, lidských zdrojů, general affairs a risk management.

Náplň práce

- Zodpovědnost za oblast HR/GA, risk management a administrativní oddělení
- Vedení, kontrola hodnocení podřízených zaměstnanců pro dosažení nejlepšího týmového výkonu
- Konzultace s veřejnými institucemi, právníky, pracovním úřadem apod.
- Uzavírání smluv a jejich aktualizace
- Přijímání nových pracovníků a zajišťování pohovorů, účast na pohovorech společně s příslušnými manažery
- Zpracování klíčových dokumentů – smlouvy, bonus letter, specifikace pracovních pozic apod.
- Tvorba plánu a postupu hodnocení zaměstnanců
- Zajištění příznivých pracovních podmínek a BOZP
- Tvorba vzdělávacího plánu
- Zajištění dodržování právních a vnitřních předpisů
- Přímá odpovědnost manažerovi pobočky

Požadavky

- Alespoň 3 roky praxe na manažerské pozici
- Zkušenosti z oblastí HR, práva a risk managementu
- Anglický jazyk na výborné úrovni – denní komunikace
- Znalost využívání SAP nebo podobného systému
- Zkušenost s vedením týmů
- Zkušenost z mezinárodní společnosti výhodou
- Analytické myšlení, schopnost práce pod tlakem
- Výborné komunikační schopnosti
- Flexibilita, adaptibilita, kreativita
- Schopnost týmové práce

Nabízíme

- Nadstandartní finanční ohodnocení
- Možnost seberealizace na klíčové pozici v top managementu
- 5 týdnů dovolené
- Stravenky
- Firemní auto
- Jazykové kurzy
- Vzdělávací kurzy

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj anglický životopis. Případně volejte na tel. 725 184 582

Informace o pozici

Místo pracoviště

2496, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Markéta Rozhonová

Nabídky práce

Vyberte lokalitu