Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Účetní specialista/controller

ODVĚTVÍ: ekonomie
LOKALITA: Plzeňsko
NÁSTUP: ihned

Náplň práce

- Zpracování účetních dokladů (oběh, zpracování)
- Specifické účetní operace
- Dílčí controlling – spolupráce s Fin. Manažerem
- Bankovní příkazy/ platby
- Přiznání k DPH, KH, SH
- Měsíční účetní uzávěrka- spolupráce s Finančním manažerem
- Roční účetní uzávěrka, audit – příprava, spolupráce s auditorem

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického vzdělání
- Min. 3 roky praxe v pozici účetní/ controller
- Rámcová znalosti účetnictví a účtování v informačních systémech (SAP, BAAN, AX apod. vítána)
- Praxe ve spolunastavováni informačního systémů (období, roční uzávěrky, účty, střediska…)
- Znalost problematiky daní / DPH
- Dobrá znalost práce Excelu
- Odpovědnost, důvěryhodnost, korektnost, preciznost
- Časová flexibilita (uzávěrky)
- Schopnost domluvit se anglickým jazykem (nadnárodní společnost)
- Výborná komunikace a spolupráce v rámci Finančního úseku

Nabízíme

- Práci ve stabilní mezinárodně působící společnosti
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Příspěvek na dopravu
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na penzijní pojištění
- Obědy zdarma

Pokud máte zájem o danou pozici, zašlete prosím svůj životopis, nebo mě kontaktujte na tel. čísle 725 817 242.

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Plzeň-město

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Monika Zahradníková
Otýlie Beníškové 1556/12
301 00  Plzeň-Plzeň město
Česká republika
Telefon: +420 725 817 242

Nabídky práce

Vyberte lokalitu