Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Vedoucí finanční účtárny

Náplň práce

- Vedení týmu pěti podřízených
- zodpovědnost za vedení účetnictví
- zodpovědnost za skupinové výkaznictví – měsíční a roční závěrky (výkaz zisku a ztrát, rozvaha, pohledávky, zásoby)
- spolupráce při daňových a finančních auditech, zodpovědnost za zpracování ročních statutárních výkazů
- průběžná kontrola kvality účetní evidence s důrazem na správné účtování (nákladová střediska, použité účty), dodržování principů časového rozlišení apod.
- zpracování interních směrnic
- příprava pravidelného a ad hoc reportingu
- iniciativní a samostatné řešení úkolů a účetních/daňových problémů ve spolupráci s finančním ředitelem
- zpracování statistik pro ČSÚ

Požadavky

- zkušenosti s komplexním zpracováním účetnictví ve výrobní společnosti
- praxe na obdobné pozici v mezinárodní společnosti
- zkušenost s vedením týmu
- dobré znalosti SAP, pokročilé znalosti práce s MS Office (především Excel)
- logické myšlení, pečlivost, spolehlivost
- zkušenost s měsíčními závěrkami a reportingem
- Výborné komunikační schopnosti, přirozená autorita

Nabízíme

- finanční platové ohodnocení odpovídající zkušenostem a znalostem
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravenky
- mobilní telefon
- stabilní zázemí zavedené firmy
- zaměstnanecké výhody a benefity
- náborová odměna ve výši Kč 17.000,-

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 184 582

Informace o pozici

Místo pracoviště

1236, 318 00  Plzeň-Skvrňany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

40000-80000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Markéta Rozhonová

Nabídky práce

Vyberte lokalitu