Podejte nám ruku a my Vás rádi dovedeme do Vaší nové kanceláře. Adecco, švýcarská personální společnost, která působí v 60 zemích světa, je špičkou ve svém oboru a denně pomáhá desítkám lidí v České republice najít novou práci. Více jak 25 let působení na českém trhu z nás dělá zkušeného partnera při výběru Vaší kariérní cesty.

Úvěrový specialista

Máte praxi na úvěrovém úseku banky a hledáte změnu? Pak by toto mohla být šance právě pro Vás.
Pro mého klienta (banku se sídlem v centru Prahy) hledám nyní Úvěrového Specialistu.

Náplň práce:

  • Vyjednávání smluvních podmínek s klienty
  • Příprava term sheetů k obchodním případům
  • Příprava podkladů pro schválení aktivních obchodů
  • Zpracování stanovisek pro úvěrový výbor banky
  • Příprava smluvní dokumentace
  • Technické zajištění plnění odkládacích, následných a průběhových podmínek aktivních obchodů
  • Zřizování, aktualizace a výmazy zajišťovacích instrumentů
  • Spolupráce s vícero týmy - Administrace obchodů, Risk management, Treasury, Dealing, Akvizitoři, Interní právníci, advokátní kanceláře apod.

Co od Vás potřebujeme:

  • Praxi na úvěrovém úseku banky
  • Zkušenost s výše uvedenými činnostmi
  • AJ – pokročilejší znalost
  • Odolnost vůči pracovnímu stresu a časová flexibilita
  • SŠ/VŠ

Co Vám za to banka nabídne:

  • Příjemné dynamické prostředí v centru Prahy (atraktivní lokalita přímo u metra a úžasné kanceláře)
  • Budete součástí týmu Administrace aktivních obchodů
  • Budete se podílet na jedinečných velkých obchodních případech
  • Získáte odpovědnou a pestrou práci s možností dalšího odborného rozvoje
  • Mnoho benefitů včetně ročního bonusu

Zaujala Vás výše uvedená pozice? Neváhejte mne prosím kontaktovat prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT". Ráda Vám poté zavolám a probereme spolu veškeré detaily včetně názvu banky.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

30000-50000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno/sickdays

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Karolína Jenčíková
Štětkova 18
140 00  Praha 4
Česká republika
Telefon: +420 734 444 925

Nabídky práce

Vyberte lokalitu