Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Mzdová účetní

Výrobní automotive společnost se sídlem na Tachovsku hledá do svého týmu kandidáta/ku na uvedenou pozici.

Náplň práce

- Výpočet mezd k danému termínu
- Zpracování podkladů pro výplatu dávek nemocenského pojištění
- Zpracování exekucí a srážek ze mzdy zaměstnanců
- Zpracování ročního zúčtování záloh na daň z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti a funkčních požitků a daňového zvýhodnění
- Plnění ohlašovací povinnosti na příslušné úřady (OSSZ, zdravotní pojišťovny, finanční úřad atd.)
- Vystavování evidenčních listů zaměstnanců a potvrzení o výši příjmů
- Příprava podkladů pro audit
- Zodpovědnost za archivaci dokladů

Požadavky

- SŠ ekonomického směru
- Praxe v oboru min. 1 rok
- Orientace v příslušné legislativě
- Znalost NJ výhodou
- Znalost práce na PC
- Časová flexibilita
- Pokročilá znalost programu Excel

Nabízíme

- Zázemí mezinárodní společnosti
- 5 týdnů dovolené
- 13. plat
- Věrnostní odměny
- Kvartální bonusy
- Závodní stravování
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Rozvoj a prohloubení dosavadních zkušeností a znalostí
- Možnost kariérního růstu

Pokud máte zájem o danou pozici, zašlete prosím svůj životopis. Případně mě můžete kontaktovat na tel. čísle 721 260 396.

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Tachov

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Kristýna Typovská
Otýlie Beníškové 1556/12
301 00  Plzeň-Plzeň město
Česká republika
Telefon: 721 260 396

Nabídky práce

Vyberte lokalitu