Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Laufkontrolle

Výrobní automotive společnost se sídlem na Tachovsku hledá do svého týmu kandidáta/ku na uvedenou pozici.

Náplň práce

- Školení pracovníků v posuzování kvality
- Spolupráce na auditech 5S v rámci projektů (popř. TAG)
- Sledování výrobních zařízení a analýza odchylek
- Vizuální a fyzická kontrola výrobků
- Pravidelné kontroly dílů

Požadavky

- SOU/SŠ vzdělání
- Znalost procesu uvolnění výroby výhodou
- Dobrá znalost práce na PC – především MS Excel
- Ochota pracovat ve směnném provozu
- Schopnost týmové spolupráce, aktivní přístup
- Zodpovědnost, organizační schopnosti, odolnost vůči stresu

Nabízíme

- Zázemí mezinárodní společnosti
- 5 týdnů dovolené
- 13. plat
- Věrnostní odměny
- Kvartální bonusy
- Závodní stravování
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Rozvoj a prohloubení dosavadních zkušeností a znalostí
- Možnost kariérního růstu

Pokud máte zájem o danou pozici, zašlete prosím svůj životopis. Případně mě můžete kontaktovat na tel. čísle 721 260 396.

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Tachov

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Kristýna Typovská
Otýlie Beníškové 1556/12
301 00  Plzeň-Plzeň město
Česká republika
Telefon: 721 260 396

Nabídky práce

Vyberte lokalitu