Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Vedoucí výrobního úseku - elektro

Výrobní společnost se sídlem v Plzni hledá do svého týmu kandidáta/ku na uvedenou pozici.

Náplň práce

- Zodpovědnost za chod výrobního úseku v závodě
- Vedení celé výrobní jednotky (cca 80 podřízených)
- Řízení a plánování výroby
- Komunikace s ostatními výrobními úseky
- Reporting výrobnímu řediteli

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání v elektro oboru nutné
- Praxe s vedením týmu ve výrobní společnosti podmínkou, nejlépe elektro úsek
- Alespoň základní znalost AJ
- Znalost řízení a plánování výroby, Lean procesů
- Přirozená autorita, velmi dobré organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme

- Uplatnění na zajímavé a zodpovědné pozici v nadnárodní společnosti
- Odpovídající mzdové ohodnocení, roční prémie
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Závodní stravování
- 5 týdnů dovolené

Pokud máte zájem o danou pozici, zašlete prosím svůj životopis. Případně mě můžete kontaktovat na tel. čísle 721 260 396.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeň

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Kristýna Typovská
Otýlie Beníškové 1556/12
301 00  Plzeň-Plzeň město
Česká republika
Telefon: 721 260 396

Nabídky práce

Vyberte lokalitu