Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Relationship manager B2B

Náplň práce

  • zajistit spolupráci, udržovat a rozvíjet obchodní vztahy mezi obchodními partnery a pojišťovnou (B2B)
  • odpovědnost za spolupráci se stávajícími klienty a její další rozvoj
  • v rámci přidělených partnerů, vyhodnocování pravidelné statistiky oddělení zákaznického servisu a předávání potřebných dat obchodním partnerům
  • navrhování možnosti podpůrných prodejních aktivit, materiálů, nových způsobů komunikace se zákazníky
  • reporty přímo Obchodnímu řediteli
  • školení přidělených partnerů

Požadavky

  • SŠ, VŠ vzdělání, ideálně ekonomického směru
  • nejméně 3 roky zkušeností z oblasti finančních služeb
  • orientace na trhu pojišťovnictví (bankopojištění výhodou)
  • AJ na komunikativní obchodní úrovni
  • zkušenosti s projektovým řízením, výborné prezentační dovednosti a schopnost prodejní argumentace
  • týmový hráč, otevřený, komunikativní, proaktivní a cílevědomý

Nabízíme

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti se silným zázemím
  • Zajímavou a zodpovědnou práci s odpovídajícím platovým ohodnocením
  • Kreativní a různorodé činnosti s možností vlastní iniciativy a samostatnosti
  • Mladý a profesionální kolektiv v příjemném pracovním prostředí
  • Další zaměstnanecké výhody: 2 Sick Days, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na MHD a další nadstandardní zaměstnanecké výhody

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Karolína Málková
Telefon: 734 444 971

Nabídky práce

Vyberte lokalitu