Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Aplikační správce

Hledáme do mladého šestičlenného týmu kolegu, který umí dobře SQL, zajímá se o IT a už má v této oblasti nějakou praxi.
Umíš už programovat v Java? Super! Pokud ne, tak tě to kolegové velmi rádi naučí. Stačí kliknout na - Odpovědět.

Náplň práce

  • zajišťování provozu přidělených informačních systémů, podporu interních uživatelů a obsluhy zákaznických linek (L3)
  • analyzování chyb a jejich řešení s dodavatelem a udržování aktivního monitoringu
  • monitoring aplikace a správa interních kontrol
  • provádění pravidelných provozních úloh
  • podpora interních uživatelů (L3)
  • správa uživatelů a jejich přístupových oprávnění
  • udržování dokumentace

Požadujeme

  • znalost principů a fungování bankovních produktů a služeb
  • znalost SQL na pokročilé úrovni
  • samostatnost a spolehlivost
  • znalost technické AJ
  • výhodou - PL/SQL, znalost programovacích jazyků (Java), praxe v IT (L1, L2, správa serverů, správa IS)

Nabízíme

  • zajímavou a pestrou práci s možností dalšího odborného rozvoje
  • získání značné zodpovědnosti a samostatnosti během krátké doby
  • možnost být součástí velkých projektů a přátelského týmu
  • příjemné dynamické pracovní prostředí v centru Prahy (Karlín)
  • řadu zaměstnaneckých výhod – 25 dní dovolené, sick days, Kafeterie, Multisport karta, stravenky, zvýhodněné bankovní produkty, systematický odborný rozvoj, firemní akce, týmová setkávání, apod.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Karolína Málková
Telefon: 734 444 971

Nabídky práce

Vyberte lokalitu