Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Pouze jedna směna od 7.00 - mzda až 21.000,-Kč

Nabízíme:

- práce v jednosměnném provoze od 7.00 - 15.45 hod ve výrobní firmě se sídlem v
Brně ve Slatině na Černovických terasách
- základní mzda 17.500,-Kč/měsíc
- výkonnostní bonus 2500,- Kč po zkušební době 3000,-Kč/měsíčně
- jednorázový bonus po ukončení zkušební doby 3000,-Kč
- bonus za beznemocnost 1000,- Kč/kvartálně

Nástup IHNED

zaměstnanecké výhody:
- stravenky v hodnotě 80,-
- 25 dní dovolené
- sportovní a jazykové benefity

Náplň práce:

- manuální kompletace
- testování funkčnosti
- práce v interním systému

Požadujeme:

- manuální zručnost
- základní znalost práce na PC
- spolehlivost, týmovost

další benefity

Stravenky v hodnotě 80,- (obědy od 60,-)- stravenková karta
možnost nadpracovat si 4 hodiny/měsíčně
Nadstandartních 25 dnů dovolené + 1 sick day
Sportovní benefity – plavenky, badminton, pilates na pracovišti, tenis, volejbal,
Firemní posilovna (200,-/měsíc) – vstup 1+1, v narozeninovém měsíci posilovna zdarma
Výuka anglického jazyka a znakového jazyka na pracovišti – zcela zdarma, po zkušební době
Narozeninové poukázky, vitamínové balíčky, ..
Team building, vánoční večírky, moderní pracoviště

Informace o pozici

Místo pracoviště

Brno

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

18000-21000 Kč/měsíc

Benefity

Stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, zdravotní volno/sickdays, firemní akce, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Michaela Tvrdíková
Pekařská 72
602 00  Brno-Brno-město
Česká republika
Telefon: 724 611 625

Nabídky práce

Vyberte lokalitu