Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Brigáda havířov- Doplňování zboží/ Pokladní

Nabízíme:

- 138 kč/ hod
- spolupráce na DPČ – ale do budoucna možnost i dlouhodobé práce
- zaučení na prodejně, zaučení v pokladním systému

Náplň práce:

- práce na pokladně
- vybalování a doplňování zboží
- kontrola trvanlivosti u vystaveného zboží

Požadujeme:

věk nad 18 let
- spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost
- trestní bezúhonnost
- potravinářský průkaz - PODMÍNKOU
- vyučení v oboru prodavač výhodou, příp. zkušenosti s prací v maloobchodu výhodou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Před Tratí 1433/4, 735 64  Havířov-Prostřední Suchá, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Základní

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Andrea Matušková

Nabídky práce

Vyberte lokalitu