Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Mzdová účetní/junior controller - až 50.000 Kč

Výrobní automotive společnost se sídlem na Tachovsku hledá do svého týmu kandidáta/ku na uvedenou pozici.

Náplň práce

- Zúčtování mezd pro cca 300 zaměstnanců
- Vedení mzdové agendy
- Administrativní podpora oddělení controllingu
- Vyúčtování cestovních služebních cest, firemních karet, pokladna

Požadavky

- SŠ/VŠ ekonomického směru
- Praxe na podobné pozici podmínkou
- Znalost mzdové problematiky nutností
- Pasivní znalost AJ
- Znalost systému Helios výhodou
- Dobrá znalost produktů MS Office, zejména MS Excel
- Pečlivost, zodpovědnost, aktivní přístup

Nabízíme

- Uplatnění ve stabilní prosperující společnosti
- Velmi dobré platové finanční ohodnocení
- 13. plat (rozdělen na odměnu za docházku a za hospodářský výsledek)
- Příspěvek na penzijní připojištění (po 1 odpracovaném roce)
- Unišeky (1500 ročně)
- Odměny za odpracované roky, odměny k životnímu jubileu
- 5 týdnů dovolené
- Stravenky

Pokud máte zájem o danou pozici, zašlete prosím svůj životopis. Případně mě můžete kontaktovat na tel. čísle 721 260 396.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Bor

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Kristýna Typovská
Otýlie Beníškové 1556/12
301 00  Plzeň-Plzeň město
Česká republika
Telefon: 721 260 396

Nabídky práce

Vyberte lokalitu