MZDOVÁ ÚČETNÍ (výrobní firma)

Pro našeho významného klienta hledáme schopného a samostatného člověka na pozici MZDOVÉ ÚČETNÍ. Máš SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru a zkušenosti z obdobné pozice? Pokud ano, hledáme právě Tebe!

Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání v ekonomickém směru
- praxi mzdové účetní
- znalost systému Helios výhodou, práce v MS Office
- znalost zákoníku práce a mzdových předpisů
- samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup
- řidičský průkaz skupiny sk. B – aktivní řidič

Náplň práce:
- zpracování mzdové agendy v informačním systému Helios v návaznosti na docházkový systém ANeT
- příprava pracovních smluv, dodatků k pracovním smlouvám, zápočtových listů, zpracování ročního zúčtování daně, ELDP, výpočtu srážek ze mzdy
- komunikace s orgány státní správy a zdravotními pojišťovnami
- korespondence se soudy, exekutorskými úřady
- zpracování mzdových statistik a mzdových podkladů pro reporting

Nabízíme:
- Zázemí stabilní mezinárodní firmy
- 13. plat
- 25 dnů dovolené
- Pružnou pracovní dobu
- Mladý kolektiv
- Měsíční prémie
- Příspěvek na dopravu
- Příspěvek na sport a kulturu
- Příspěvek při životních jubileích
- Závodní stravování
- Odborné vzdělávání a rozvoj
- Společenské a kulturní akce
- Okr. Vyškov

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Zašlete nám svůj ŽIVOTOPIS V ČESKÉ VERZI S FOTOGRAFIÍ na e-mail: barbora.filaskova"zavináč"adecco.com, nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. číslo: +420 725 495 524.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jihomoravský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

30000-40000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, 13. plat, vlastní organizace náplně práce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Barbora Filásková

Nabídky práce

Vyberte lokalitu