Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

IT ANALYTIK

Pro našeho klienta, výrobní společnost v okrese Rychnov nad Kněžnou, hledáme vhodné kandidáty na pozici

IT ANALYTIK

Požadavky na pozici:

• min. 3 roky praxe v oblasti IT, ideálně ve výrobní společnosti
• znalost anglického jazyka na úrovni min. B1
• tvorba Shell programování
• znalost SQL
• základní znalost databází (Informix, MSSQL)
• znalost MS Reporting a integračních služeb
• porozumění principům ERP systémů výhodou
• zodpovědný přístup, analytické a systematické myšlení

Náplň práce:

• podpora softwarových aplikací společnosti
• řešení IT problémů a prováděná jejich analýz
• spolupráce s programátory na odstranění problémů
• spolupráce při vývoji a nasazování aplikačních řešení
• zajišťování funkčnosti, správy a kontroly systémů/aplikací

Nabízíme:

• odpovídající mzdové ohodnocení
• stabilní práce v úspěšné společnosti
• hlavní pracovní poměr
• možnost profesního vzdělávání
• široká škála firemních benefitů
• nástup lze ihned

Zaujala Vás naše nabídka?

Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis na adresu petra.vitova@adecco.com , tel. 725 562 671.
Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Rychnov nad Kněžnou

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Petra Vítová
Šimkova 1224/2b
500 03  Hradec Králové
Česká republika
Telefon: 725 562 671

Nabídky práce

Vyberte lokalitu