Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Sales forecast analytik - okres Kladno

Náplň práce:

- pravidelné zpracování detailních analýz a statistik obchodních výsledků – revize odhadů prodeje, analýza prodejních dat a návrhy korektivních opatření
- příprava rozdělení forecastu do jednotlivých týdnů dle plánovaných promocí a prodejních trendů
- spolupráce na řízení skladových zásob a kapacitních modelů
- aktualizace a údržba FCST v systému SAP MRP
- predikce budoucích potřeb PV/ PM v návaznosti na obchodní forecasty
- řízení výprodejových aktivit ve spolupráci s obchodním oddělením
- pravidelný reporting pro oddělení plánování, prodeje a controllingu

Co nabízíme:

- nástup ihned nebo dohodou
- pracoviště v Kladně
- plat odpovídající zkušenostem a dovednostem
- perspektivní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti, stabilní pracovní místo
- po šestiměsíčním zapracování smlouvu na neurčito
- přátelský a stabilní tým
- zajímavé portfolio benefitů (mobil, notebook, stravenky, dovolená navíc, odborné vzdělávání aj.)

Co požadujeme:

- VŠ/ SŠ vzdělání, nejlépe ekonomického směru
- praxe 3 roky v oboru plánování nebo prodejních analýz
- znalost AJ na komunikativní úrovni (pravidelná komunikace s mateřskou firmou)
- pokročilou uživatelskou znalost práce na PC – MS Office ( Excel pokročilý - vzorce, - kontingenční tabulky, makra), SAP výhodou
- analytické schopnosti, logické myšlení, umění propojit souvislosti, pečlivost při práci s čísly
- dovednost plánování a organizování práce
- komunikační dovednosti a zájem učit se novým věcem

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Kladno

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Vzdělávací kurzy, školení, dovolená 5 týdnů, bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, mobilní telefon, notebook, občerstvení na pracovišti, závodní stravování

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Valerie Kloubková

Nabídky práce

Vyberte lokalitu