Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Obchodní analytik - Kladno

Náplň práce:

- reporting a controlling pro obchodní oddělení společnosti
- pricing, analýzy, trendy, nastavení nových kanálů a reportingu pro region CEE
- participace na zpracování měsíční závěrky a přípravě ročního plánu, odpovědnost za ucelenou agendu reportingu pro obchodní oddělení, analýza režijních nákladů a odchylek k plánu, zpracování měsíční výsledovky dle obchodních kanálů, její analýza a reporting
- analýzy obchodních marží dle zákazníků, kategorií, obchodních kanálů apod.
- velmi úzká spolupráce s ostatními odděleními a dalšími členskými společnostmi ve skupině vč. mateřské společnosti v Belgii
- podpora managementu v operativních rozhodnutích

Co nabízíme:

- nástup ihned nebo dohodou
- pracoviště v Kladně
- plat odpovídající zkušenostem a dovednostem
- perspektivní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti, stabilní pracovní místo
- po šestiměsíčním zapracování smlouvu na neurčito
- přátelský a stabilní tým
- zajímavé portfolio benefitů

Co požadujeme:

- VŠ vzdělání ekonomického směru
- praxi na obdobné pozici min. 2 roky v mezinárodní společnosti
- AJ – znalost slovem i písmem na pokročilé úrovni
- výbornou znalost práce na PC (nutná znalost zejména Excelu – pokročilá úroveň, SAP výhodou)
- analytické schopnosti, přesnost, systematický přístup
- schopnost týmové spolupráce, zvládání zátěže, flexibilitu

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Kladno

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Vzdělávací kurzy, školení, dovolená 5 týdnů, bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, mobilní telefon, notebook, občerstvení na pracovišti, závodní stravování

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Valerie Kloubková

Nabídky práce

Vyberte lokalitu