Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

HLAVNÍ ÚČETNÍ

Máte zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti?
Umíte vést a motivovat podřízené pracovníky?
Zvládnete komunikaci v anglickém jazyce
Pak hledáme právě Vás!

Pro naše významného klienta v okrese Pardubice hledáme vhodné kandidáty na pozici HLAVNÍ ÚČETNÍ

Požadovaný profil:

•SŠ/VŠ vzdělání
•vynikající znalost podvojného účetnictví a daňové problematiky
•zkušenosti na obdobné pozici min. 3 roky podmínkou
•znalost anglického jazyka na úrovni min. B1
•pokročilou znalost MS OFFICE
•dobré komunikační a organizační schopnosti
•spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita

Pracovní náplň:

•zodpovědnost za metodiku účtování, inventarizace a evidence majetku a zásob
•sestavování měsíčních a ročních účetních závěrek
•průběžná kontrola účtování
•řešení a účtování speciálních účetních případů
•organizace a řízení účetního oddělení
•spolupráce s auditory a daňovými poradci
•spolupráce při sestavování vnitropodnikových směrnic

Nabízíme:

•stabilní a prosperující společnost
•odpovídající finanční ohodnocení
•rozmanitou a zajímavou práci
•možnost odborného růstu a seberealizace
•bohatá nabídka zaměstnaneckých benefitů
•nástup dohodou

Zaujala Vás naše nabídka?

Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis na adresu petra.vitova@adecco.com nebo volejte 725 562 671.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Pardubice

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Petra Vítová
Šimkova 1224/2b
500 03  Hradec Králové
Česká republika
Telefon: 725 562 671

Nabídky práce

Vyberte lokalitu