Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Junior účetní

Náplň práce:

  • vystavování faktur, zpracování faktur přijatých pro stavební společnost
  • na starost jednání s property manažery ohledně faktur
  • schopnost umět si zorganizovat práci a nastavit spolupráci
  • Další ad-hoc úkoly
  • Postupné zaučování do komplexního účetnictví pod vedením hlavní účetní

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání ideálně ekonomického směru
  • znalost podvojného účetnictví
  • asertivní, komunikativní osobnost
  • znalost MC office, zejména Excelu a Wordu
  • znalost účetního systému AXAPTA výhodou

Benefity:

  • pracoviště v atraktivní lokalitě v centru Prahy (Národní třída)
  • slevy do všech obchodů OC Quadrio
  • zcela hrazené stravování – snídaně, obědy, svačiny + ovoce
  • možnost kariérního růstu
  • příjemné pracovní prostředí
  • flexibilní pracovní doba
  • velká stabilní a rostoucí společnost
  • roční bonus (13. plat)
  • 3x ročně celofiremní akce (i zahraničí) – všichni dohromady
  • podpora sportu

Informace o pozici

Místo pracoviště

Purkyňova 2121/3, 110 00  Praha-Nové Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Tereza Šimůnková
Telefon: 607 057 789

Nabídky práce

Vyberte lokalitu