Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Účetní_výrobní společnost

Náplň práce:

- zpracování faktur a daňových dokladů
- kontrola dokladů, jejich párování a odsouhlasování
- práce v informačním programů, jeho rozvoj
- administrativní činnost
- příprava podkladů pro audit

Požadavky:

- SŠ/VŠ ekonomického zaměření
- Praxe na obdobné pozici (alespoň juniorské pozici)
- Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
- Znalost anglického jazyka velkou výhodou
- Schopnost operativně řešit i nestandardní situace
- Nástup ihned/dohodou

Nabízíme:

- Zaměstnání v nadnárodní výrobní společnosti, která je špičkou ve svém oboru
- Stabilní a dlouhodobé pracovní uplatnění
- Možnost osobního růstu
- Pestrou práci s vysokou mírou samostatnosti a odpovědnosti
- Částečně flexibilní pracovní doba
- Dovolená navíc, příspěvek na penzijní pojištění
- Zajímavý systém benefitů

Informace o pozici

Místo pracoviště

506, 682 01  Vyškov-Vyškov-Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Pavla Chmelová
Pekařská 72
602 00  Brno-Brno-město
Česká republika

Nabídky práce

Vyberte lokalitu