Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Head of IT Unit

Pro našeho významného klienta, strojírenskou společnost, hledáme vedoucího IT oddělení.

Náplň práce

- Zodpovědnost za 3 pobočky – Plzeň, Brno, Bratislava
- Organizace práce IT oddělení, vývoj (adaptace) předpisů, plánování práce oddělení, kontrola provádění prací.
- Organizace vyhledání, příjmu, dalšího rozvoje a motivace pracovníků IT oddělení.
- Organizace potřebného školení zaměstnanců podniku.
- Výběr poskytovatelů IT služeb. Vedení jednání, tendrů, odsouhlasení smluv.
- Projektový management
- Plánování rozpočtu oddělení.
- Tvorba metodických materiálů
- Řízení, organizace a realizace prací na instalaci, seřizování a údržbě automatizačních zařízení.
- Organizace prací na systematickém zálohování dat
- Účast na vývoji managementu jakosti.

Požadavky

- VŠ v oblasti IT (magistr)
- Praxe min. 7 let
- Profesní rekvalifikační kurzy / VITA certifikáty zvyšování kvalifikace v IT: (MS / CISCO)
- Certifikáty: MCTS, MCSA, CISSP, CISA, CISM, CCSP výhodou
- Znalosti a dovednosti při analýze technických problémů na serverech, síťových zařízeních, pracovních stanicích
- Praktické zkušenosti v oblasti správy (3 roky) a technické podpory (práce na druhé linii podpory - 2 roky)
- znalost technologií – Cisco, MS AD, MS Windows Server 2008 / 2012R2 / 2016, MS Exchange 2010, Hyper-V , Veeam vSphere.
- Stack protokoly TCP / IP SMTP POP3 FTP HTTP / HTTPS.
- Dovednosti práce s linií serverového hardwaru IBM (server / SHD).
- Úroveň řešených úloh: Složité projekty v Exchange 2010, Lync, SQL.
- Účast v infrastrukturních projektech.
- Znalost zásad organizace práce odboru IT (ITIL). Znalost pracovních metodik IT.
- Preciznost, komunikativnost, schopnost vysvětlit, umět komunikovat s technickými odborníky a programátory pro svou oblast odpovědnosti
- znalost anglického jazyka

Nabízíme

- možnost seberealizace na poli mezinárodní společnosti
- benefitní systém
- nadstandartní platové podmínky

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 184 582

Informace o pozici

Místo pracoviště

Brno-Brno-město, Plzeň-Jižní Předměstí, Bratislava

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Markéta Rozhonová

Nabídky práce

Vyberte lokalitu