Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Mistr montáže

ODVĚTVÍ: výroba
LOKALITA: Tachov
NÁSTUP: ihned nebo dle dohody

Náplň práce

- vedení směny na středisku montáž
- plánování a organizace směn
- zodpovědnost za chod směny, kvalitu výroby a dodržování výrobního plánu
- reportování a vyhodnocování výrobních ukazatelů
- denní kontrola a schvalování docházky zaměstnanců
- dohled nad školením a zácvikem zaměstnanců na pracovišti, spolupráce se školicím centrem
- spolupráce při zajištění potřebného personálu, řešení aktuálního nedostatku, plánování dovolené a jiných nepřítomností

Požadavky

- SŠ vzdělání
- ochota pracovat v třísměnném provozu
- základní znalost zákoníku práce pro oblast svěřené práce
- orientační znalost plánování výroby
- předchozí zkušenost v oboru (např. na pozici mistr, vedoucí směny, team leader apod.)
- schopnost vedení týmu, organizační schopnosti, proaktivita
- energická osobnost, velmi dobré komunikační dovednosti, schopnost motivovat
- základní znalost práce na PC

Nabízíme

- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí
- atraktivní finanční podmínky
- osobní a profesní růst, odborné vzdělávání
- 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na ŽP, měsíční bonusy a další zajímavé benefity

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Tachov

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Monika Zahradníková
Otýlie Beníškové 1556/12
301 00  Plzeň-Plzeň město
Česká republika
Telefon: +420 725 817 242

Nabídky práce

Vyberte lokalitu