Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Pohodová denní kompletace s prohlídkou výroby Brno

Nabízíme:

- nenáročnou práci v čistém a klidném prostředí v moderní výrobní hale
- mzda až 20 000 Kč s možným navyšováním v průběhu spolupráce
- pouze ranní (6-14) a odpolední směny (14-21:50)
- práce převážně v sedě
- nezávazná prohlídka výroby před nástupem
- nenáročná práce ve výrobě (nejedná se o pásovou výrobu)
- místo výkonu práce Brno Slatina (CTPark) - výborná dopravní dostupnost!
- dotované závodní stravování
- možnost karierního růstu

Náplň práce:

- práce u výrobní linky (kompletace, balení, etiketování)
- obsluha strojů (po zaučení)
- kontrola kvality
- práce dle pokynů nadřízeného a potřeb výroby

Požadavky:

- ochota pracovat na denních a odpoledních směnách (bez nočních směn)
- nástup dohodou
- aktivní přístup k zaškolení

kontakt:

V případě zájmu stačí odpovědět na tento inzerát a poslat životopis.
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.

By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment and job placement.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jihomoravský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

19500-20500 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Praxe a stáže, trainee programy. Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.

Kontakt

Eva Bartošová
Pekařská 72
602 00  Brno
Česká republika
Telefon: 606 776 409

Nabídky práce

Vyberte lokalitu