Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Procesní inženýr

Náplň práce

- Plánování nových výrobních procesů
- Optimalizace stávajících výrobních procesů
- Implementace nejnovějších výrobních technologií
- Specifikace materiálů a výrobních zařízení, jejich parametrizace
- Organizace projektových činností, koordinace proj. týmu
- Zpracovávání potřebné výrobní dokumentace
- Práce s daty ve vnitrofiremním systému

Požadujeme

- Technická zdatnost, vzdělání (SŠ, VŠ) v technickém oboru
- Znalost nástrojů procesního inženýrství (příp. i řízení jakosti)
- Zkušenost s automatizovanou průmyslovou výrobou
- Umění číst technická schémata a výrobní dokumentaci
- Komunikativní úroveň AJ

Nabízíme

- Mezinárodní prostředí
- Přistup k modernímu vybavení a technologiím
- Zvýšení kvalifikace v oboru procesního inženýrství
- Možnost kariérního posunu v blízké budoucnosti
- Značné množství firemních benefitů
- Pružná pracovní doba
- Roční bonusy

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Nový Jičín

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Firemní akce, flexibilní začátek/konec pracovní doby, možnost si napracovat hodiny, vzdělávací kurzy, školení, bonusy/prémie, příspěvek na dopravu, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, závodní stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Tomáš Grmela
Telefon: 734 444 976

Nabídky práce

Vyberte lokalitu