SPECIALISTA ZPRACOVÁNÍ PLATEB

NABÍZÍME

Práci na HPP na dobu NEURČITOU v úspěšné mezinárodní společnosti
Motivující platové ohodnocení
13./14./15. mzda
6 týdnů dovolené
Flexibilní pracovní doba
Možnost jazykových kurzů a dalšího vzdělávání
Moderní pracovní prostředí
Společenské a kulturní akce
Relaxační zóna
Příspěvek na dopravu
Možnost osobního i kariérního růstu
Firemní kafeterie
Příspěvek na penzijní připojištění
A spoustu dalšího

Místo výkonu práce: Brno

NÁPLŇ PRÁCE

Vyhotovování příchozích plateb
Řešení nesrovnalostí v rámci plateb
Urgence neplatících zákazníků
Administrativní činnosti

POŽADUJEME

Vzdělání ideálně ekonomického zaměření
Komunikativní znalost anglického jazyka (min. úroveň B2) + komunikativní znalost německého NEBO francouzského jazyka (min. úroveň B2)
Komunikativní dovednosti
Časová flexibilita
Znalost MS Office
VÝHODOU znalost programu SAP

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Zašlete nám svůj životopis s fotografií v české i anglické verzi na e-mail: tereza.hladikova"zavináč"adecco.com, nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. číslo: +420 725 426 723

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů, počítejte prosím s tím, že jsme dali přednost jiným kandidátům. Děkujeme za pochopení.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jihomoravský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

25000-32000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, možnost občasné práce z domova, firemní akce, 13. plat, dovolená více než 5 týdnů

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Francouzština (středně pokročilá), Němčina (středně pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Tereza Hladíková
Telefon: 725 426 723

Nabídky práce

Vyberte lokalitu