Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Pracovník ve výrobě - nepřetržitý provoz se mzdou až 26 000

Nabízíme:

- fyzicky nenáročná práce se mzdou až 26 000 Kč po zkušební době (ve zkušební době až 23 000 Kč)
- svozová doprava z Vyškova, Rousínova nebo Slavkova
- dotované stravenky 80 Kč za každou směnu
- příplatky za směnnost nad rámec zákoníku práce
- denní a noční 12 hodinové směny dle směnného kalendáře (1 den ranní, 1 den volna, 1 noční směna)
- smlouva na HPP do konce roku 2019 s možným prodloužením

Náplň práce:

- manuální práce ve výrobě
- obsluha jednoduchých automatických strojů (po zaučení)
- kontrola vyrobených kusů
- komunikace s nadřízeným a kolegy

Požadavky:

- ochotu pracovat v nepřetržitém provoze (12 hodinové směny)
- možný nástup od února 2019

Informace o pozici

Místo pracoviště

Brno, Jihomoravský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

23000-26000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Eva Bartošová
Pekařská 72
602 00  Brno
Česká republika
Telefon: 606 776 409

Nabídky práce

Vyberte lokalitu