Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Operátor licích strojů - Ostrava

Pro našeho klienta, největšího výrobce ALU kol, hledáme spolehlivé pracovníky na pozici Operátor licích strojů

Náplň práce

- Obsluha licích strojů nebo žíhacích pecí
- Vizuální kontrola daných výrobků
- Čištění forem

Požadujeme

- Předchozí praxi na pozici Operátor licích strojů
- Spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost
- Fyzickou zdatnost
- Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Nabízíme

- Finanční ohodnocení minimálně 25 000 Kč
- Týden dovolené navíc - 25 dní
- Výkonnostní odměny, příplatky za směnnost
- Možnost přesčasů
- Příspěvky na stravování dotované zaměstnavatelem
- Snadná dostupnost do zaměstnání
- Rychlý přechod do kmenového stavu

V případě zájmu zašlete Váš životopis na patrik.gresicek@adecco.com nebo volejte: +420 739 580 637

Informace o pozici

Místo pracoviště

Vratimovská 707, 719 00  Ostrava-Kunčice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

25000-27000 Kč/měsíc

Benefity

Dovolená 5 týdnů, bonusy/prémie, stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Patrik Gřešíček
Telefon: 739 580 637

Nabídky práce

Vyberte lokalitu