Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Fyzicky nenáročná práce na HPP, mzda cca 25tis.Kč

Jste manuálně zručná/ý a přesto nechcete fyzicky náročnou práci?
Nechcete tahat těžká břemena?
Chcete si vydělat 25tis.Kč za měsíc? A mít fixní hodinovou mzdu 130Kč/hod.? Hledáte práci na hlavní pracovní poměr? Chcete být u zrodu něčeho nového a pracovat v Plzni?
Pak hledáme právě Vás... Společnost otevírá nové oddělení a hledá nové zaměstnance do svých řad!!!
Výdělek až 25.000,-Kč za měsíc!

Náplň práce:

  • KOMPLETACE BROŽUR (kompletace SETŮ z několika komponentů)
  • práce v sedě a ve stoje
  • vybalování, čistění produktů
  • jednoduchá manuální práce

Informace:

  • nástup DLE DOMLUVY či IHNED
  • lokalita: Plzeň (Borská Pole)
  • práce na HPP
  • mzda cca 25.000 Kč/měsíc ( fixní mzda 130Kč/hod + docházkový bonus 1.000Kč + 1.000Kč výkonnostní bonus) + zákonné příplatky
  • práce v čistém prostředí
  • rodinný charakter společnosti (malá společnost do 70 zaměstnanců)
  • práce od pondělí do pátku (R/O/N)
  • 3směnný provoz
  • STRAVENKY V HODNOTĚ 100Kč/směna
  • 5 TÝDNŮ DOVOLENÉ

Požadavky:

  • manuální zručnost
  • spolehlivost, zodpovědnost
  • PEČLIVOST

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Otýlie Beníškové 12, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeň

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

22500-25000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Iveta Vlčková
Otýlie Beníškové 12
301 00  Plzeň-severní předměstí
Česká Republika
Telefon: 734 444 958

Nabídky práce

Vyberte lokalitu