Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Obsluha vstřikovacích lisů Nově navýšená mzda

Jste aktivním člověkem a baví Vás kontrola produktů a obsluha strojů? Hledáte práci, která Vám nabídne něco nového? Lákalo by Vás být u zrodu kvalitních hraček pro děti? Máte technické myšlení? Nevadí Vám práce ve 3směnném provozu? Čtěte dál…

Informace:

  • nástup možný IHNED či DOHODOU
  • místo výkonu práce: Plzeň – Křimice
  • mzda až 156 Kč/hod. (fixní mzda 119Kč/hod. + 22prémie +15 osobní ohodnocení) + DOCHÁZKOVÝ BONUS 1.000Kč (odpracován fond pracovní doby měsíce) + příplatky dle zákoníku práce
  • 3směnný provoz (7,5h denně od pondělí do pátku R/O/N)
  • výborná dopravní dostupnost – MHD
  • práce ve stabilní mezinárodní společnosti RODINNÉHO CHARAKTERU
  • 25 dní dovolené
  • po zapracování možnost přestoupit do KMENOVÉHO STAVU
  • stravenky v hodnotě 70Kč/směna, poukázka na odběr výrobků z produkce firmy
  • práce v čistém prostředí

Náplň práce:

  • kontrola kvality, balení, logistické činnosti v lisovně
  • zadávání dat do systému, práce se scannerem
  • obsluha výrobních pracovišť

Požadavky:

  • ochota ke směnnému provozu (třísměnný pondělí - pátek, víkendy volné)
  • schopnost týmové práce
  • logické myšlení, schopnost zorganizovat si práci, fyzické předpoklady – práce je “v pohybu”, vyžaduje energického a zodpovědného člověka

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Otýlie Beníškové 12, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeň

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

20000-26000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Petra Klímová
Otýlie Beníškové 12
301 00  Plzeň-Vnitřní Město
Česká republika
Telefon: 602 535 437

Nabídky práce

Vyberte lokalitu