Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Elektromechanik - technik údržby (až 40 000Kč nástupní mzda)

Náplň práce

  • údržbu strojního zařízení + preventivní údržba
  • identifikace problému a návrh řešení na stávajícím zařízení
  • spolupráce s nadřízeným na nových projektech
  • aktivní spolupodílení se na průběžném zlepšování kvality ve výrobě
  • dodržování zásad BOZP

Co od vás očekáváme

  • SŠ/SOU technického zaměření
  • Platnost vyhl. 50
  • předchozí praxe na obdobné pozici výhodou
  • znalost čtení technické dokumentace
  • aktivní přístup k práci a řešení problémů
  • řidičský průkaz sk. B
  • ochotu pracovat na ranní a odpolední směny

Co vám nabízíme

  • možnost být u start-upu nové výroby a zavádění nových technologií do výroby
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • placená dovolená 5 týdnů
  • příspěvek na stravování/Stravenky
  • příspěvek na dopravu
  • možnost profesního růstu, dalšího vzdělávání ve společnosti

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Ústí nad Labem

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

30000-40000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Praxe a stáže, trainee programy. Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Pavla Poláková
Velká hradební 3385/9
400 01  Ústí nad Labem-Ústí nad Labem-centrum
Česká republika
Telefon: 602 193 941

Nabídky práce

Vyberte lokalitu