Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Skladník s VZV - volné víkendy, ihned!

Ovládáte dobře vysokozdvižný vozík? Tak hledáme Vás!

Náplň práce:
- Nakládka a vykládka zásilek do výměnných nástaveb.
- Zástavu přeprav zásilek poškozených nebo zásilek, které by mohly způsobit poškození jiných zásilek, třídící technologie nebo způsobit újmu na zdraví.
- Předcházení poškození obalu a obsahu zásilek šetrným zacházením se zásilkami
- Zajištění převozu zásilek v prostorách dep – přesuny mezi prsty hal, přesuny kolem atypické váhy, převozy zásilek od vah k vozům HB a to za pomoci paletových vozíků nebo jiných vozíků schválených k převozu zásilek

Nabízíme:

- stabilní zaměstnání na HPP nebo DPČ
- sazbu 125,-/hod
- perspektivní práci ve velké stabilní společnosti
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- přátelský kolektiv
- možnost obnovení průkazu na VZV

Požadujeme:

- zkušenost s řízením VZV!
- praxi s prací ve skladu včetně manipulační techniky
- nástup od 1.2.2019
- ochotu práce pouze na odpolední směny (14-22h)
- přesnost, spolehlivost!
- dobrý zdravotní a fyzický stav

Informace o pozici

Místo pracoviště

Hradec Králové

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

19000-23000 Kč/měsíc

Benefity

Stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Kateřina Točíková

Nabídky práce

Vyberte lokalitu