Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Obsluha balících strojů - HESOV - až 25 000,-/měsíčně

Nabízíme

místo výkonu práce: PŘIBYSLAV - HESOV
• základní hodinová mzda 94,1,- Kč/ hod - operátor balící linky
základní hodinová mzda 116,7,-Kč/hod - operátor výrobních zařízení
+ nadstandardní příplatky
- noční směna - 22,-Kč/hod
- ODPOLEDNÍ příplatek - 14,-Kč/hod
- víkendový příplatek 40% průměrného výdělku
- příplatek za přesčas 30% průměrného výdělku
• dotované stravování ( 22,-Kč hradí za jídlo zaměstnanec)
• jistota stabilní společnosti se zázemím silné mezinárodní skupiny
• práci na plný úvazek
• 25 dnů dovolené

Požadujeme

  • výuční list/maturita (potravinářský obor a případná praxe výhodou)
  • POTRAVINÁŘSKÝ PRŮKAZ podmínkou
  • zodpovědnost, pracovitost
  • svědomitost, spolehlivost
  • samostatnost a časová flexibilita
  • ochota pracovat v 3 směnném provozu ( 5.30 - 13.30, 13.30 - 21:30, 21.30 - 5.30)

Pracovní náplň

  • obsluha balících strojů zrajících sýrů
  • balení výrobků dle nastavených technologických a hygienických pravidel
  • třídění standardních a nestandardních sýrů
  • dodržování hygienických pravidel a bezpečnosti práce

Informace o pozici

Místo pracoviště

Přibyslav, okres Žďár nad Sázavou

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

18500-25000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Kateřina Ambrozová
Telefon: 724 611 610

Nabídky práce

Vyberte lokalitu