Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Senior material planner

Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost (ne automovite), hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici Senior material planner

Náplň práce:

- Zpracování dat pro nákup materiálu v plánovacím systému
- Zajištění dostatečného množství materiálu v požadovaném množství a čase pro plynulý chod výroby
- Komunikace s dodavateli
- Komunikace se zákaznickým centrem v zahraničí
- Pravidelný denní kontakt s výrobou
- Komunikace v rámci oddělení
- Reporting
- Kreativní spolupráce při řešení technických problémů, optimalizace procesů

Požadujeme:

- SŠ vzdělání (strojírenství výhodou)
- komunikativní znalost AJ podmínkou
- zkušenosti na pozici plánování a objednávání materiálu ve výrobní společnosti
- pokročilá znalost balíčku MS Office (Word, Excel – kontingence, PowerPoint)
- organizační a komunikační dovednosti, analytické myšlení
- schopnost spolupracovat a komunikovat napříč výrobními úseky
- aktivita, energičnost, pozitivní přístup

Nabízíme:

- Práci ve stabilní mezinárodně působící společnosti
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Příspěvek na dopravu
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na penzijní pojištění
- Obědy zdarma

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Tachov, Plzeňský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Monika Zahradníková
Dřevěná 345/8
301 00  Plzeň-Vnitřní Město
Česká republika
Telefon: +420 725 817 242

Nabídky práce

Vyberte lokalitu