Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Servisní technik základních desek NTB - do kmene

Požadujeme

• SOU/SŠ elektro - výhodou (případně zkušenost s opravami, skládáním elektrotechnických zařízení (PC, NTB). - pokud máte znalosti technické dokumentace, víte k čemu slouží datové sběrnice, co je Graetzův můstek, ...?

Práce vhodná jak pro zkušené techniky, tak pro domácí nadšence. Pozice rozděleny podle praxe a zkušeností.

Nabízíme

• Práci do kmene společnosti (bez agentury)
• Zajímavá a zodpovědná práce ve společnosti se stabilním zázemím, rychlá
možnost karierního postupu.
• Práci v jednosměnném provozu, víkendy volné
Zaměstnanecké benefity :
• 5 týdnů dovolené
• stravenky v hodnotě 80 Kč
• příspěvek na jazykové a sportovní aktivity

Náplň práce

• Diagnostika, opravy a testování desek plošných spojů pro notebooky.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Brno

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (středně pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Lucie Procházková
Telefon: 602 744 960

Nabídky práce

Vyberte lokalitu