Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Operátor výroby Třinec

Nabízíme:

- Motivující mzda – základ 19 000 Kč + 1 000 Kč docházkový bonus + příplatky za směnnost
- Po zkušební době bonusy 10 % (1 900 Kč/měsíc)
- 13. plat (rozdělen do dvou částí - vyplaceno v únoru a srpnu)
- Dotované stravování
- 25 dní dovolené
- Smlouva na HPP – stabilní zaměstnání u stabilní firmy
- Pitný režim
- Nástup ihned !!

Náplň práce

- Obsluha strojů a zařízení výrobní linky
- Výroba žáruvzdorných výrobků a forem
- Manipulace a vizuální kontrola výrobků

Požadujeme:

- Praxe ve výrobní společnosti
- Ochota pracovat v nepřetržitém provozu – 2, 2, 2 (8hodinové směny)
- Fyzická zdatnost, manuální zručnost

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete životopis na e-mailovou adresu patrik.gresicek@adecco.com nebo volejte 739 580 637

Informace o pozici

Místo pracoviště

Průmyslová 726, 739 61  Třinec-Konská, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

23000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Základní

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Patrik Gřešíček
Telefon: 739 580 637

Nabídky práce

Vyberte lokalitu