Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Koordinátor kvality

Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici Koordinátor kvality

Náplň práce:

- definovat procesy co a jak kontrolovat
- vytvoření seznamu pracovišť
- tvoření fotodokumentace
- každodenní zpracování výstupních reportů
- školení a zacvičování techniků kvality a nových nástupů
- zadávání a kontrola docházky techniků a operátoru kvality
- nastavení samokontrolních procesů podle daných standardů
- interní audity produktu
- nastavení interních řešení problémů/nedostatků produktu
- tvoření návodek
- zajistění procesu předávaní informací mezi techniky kvality ve výrobě a QC Engineery

Požadujeme:

- SOU/SŠ vzdělání
- zkušenosti z oblasti kontroly kvality
- dobrá znalost MS Excel a Word
- zodpovědnost, flexibilita (občasné přesčasy)
- anglický jazyk velkou výhodou, ne podmínkou
- základní orientace v technických výkresech
- práce na 2směnný provoz

Nabízíme:

- Práci ve stabilní mezinárodně působící společnosti
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Příspěvek na dopravu
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na penzijní pojištění
- Obědy zdarma

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeňský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Monika Zahradníková
Dřevěná 345/8
301 00  Plzeň-Vnitřní Město
Česká republika
Telefon: +420 725 817 242

Nabídky práce

Vyberte lokalitu