Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Operátor strojů - Start-UP (Chomutov)

Informace k pozici

Máte zájem být součástí kompletně nového projektu a pracovat přímo v Chomutově?

Hledáme šikovné a manuálně zručné pracovníky do výroby se zkušeností z jakékoliv výrobní společnosti!

Náplň práce

  • práce podle výrobního plánu
  • drobná údržba a čištění stroje
  • zajištění pořádku na pracovišti
  • dohled nad kvalitou vyrobených dílů, vyřazování zmetků
  • balení výrobků, spolupráce se skladem
  • výměna surovin, výpomoc při výměně forem

Požadujeme

  • flexibilitu a ochotu učit se novým věcem
  • SOU technického směru nebo praxi z výrobní společnosti
  • praxe se vstřikolisy vítána
  • nástup od března, dubna a května 2019

Nabízíme

  • Skvělou příležitost být součástí nového projektu přímo v Chomutově
  • atraktivní mzdové ohodnocení - 23 000Kč ZÁKLAD + bonus + příplatky za směny
  • navýšení mzdy po zkušební době + motivující/výkonnostní bonusy
  • 3-směnný provoz, VÍKENDY VOLNÉ
  • týden placené dovolené navíc
  • stravenky
  • 13. plat
  • a další bonusy a prémie...

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Chomutov

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

23000-26000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Praxe a stáže, trainee programy.

Kontakt

Pavla Poláková
Velká hradební 3385/9
400 01  Ústí nad Labem-Ústí nad Labem-centrum
Česká republika
Telefon: 602 193 941

Nabídky práce

Vyberte lokalitu