Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Strojní zámečník Hranice, přímo pod kmen

Pro našeho významného klienta se sídlem v Hranicích hledáme zkušené a spolehlivé pracovníky na pozici strojní mechanik/zámečník.

ZAMĚSTNÁNÍ DO KMENE SPOLEČNOSTI.

NABÍZÍME:

  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
  • zaměstnání v kmenovém stavu
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na závodní stravování
  • 13.plat
  • směnný provoz

NÁPLŇ PRÁCE:

  • oprava a údržba strojů a zařízení,
  • nastavování a seřizování strojů a zařízení,
  • kontrola strojů dle preventivních prohlídek a jejich čistění.

POŽADUJEME:

  • výuční list v oboru
  • zkušenosti se svařováním
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • VZV, jeřábnické a vazačské oprávnění výhodou
  • řidičský průkaz sk. C - výhodou
  • manuální zručnost, fyzická zdatnost, pečlivost, samostatnost, flexibilita

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu lucia.pakancova@adecco.com, tel.: 739 580 634.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Hranice

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

23000-28000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Lucia Pakancová
Poděbradova 7
702 00  Ostrava-Ostrava
Czech Republic
Telefon: 739 580 634

Nabídky práce

Vyberte lokalitu