Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Elektromechanik Hranice, R+O směny, přímo pod kmen

Pro našeho významného klienta se sídlem v Hranicích hledáme zkušené a spolehlivé zaměstnance.

ZAMĚSTNÁNÍ DO KMENE SPOLEČNOSTI.
VÍKENDY VOLNÉ.
VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY.

NABÍZÍME:

  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • zaměstnání v kmenovém stavu
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní či životní pojištění, jazykové kurzy
  • 25 dní dovolené
  • ranní a odpolední směny, víkendy volné
  • nástup: IHNED / dohodou

NÁPLŇ PRÁCE:

  • elektroinstalační práce
  • montáž slaboproudých i silnoproudých elektrických zařízení, kabelových vedení
  • testování, měření elektrických veličin a parametrů

POŽADUJEME:

  • min. SOU/SŠ v technickém oboru
  • praxe na podobné pozici
  • platná elektro vyhláška 50 §6 a vyšší
  • dobrou orientaci v technické dokumentaci
  • řidičský průkaz sk. B, anglický jazyk – výhodou

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu lucia.pakancova@adecco.com, tel.: 739 580 634.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Hranice

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

28000-33000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Lucia Pakancová
Poděbradova 7
702 00  Ostrava-Ostrava
Czech Republic
Telefon: 739 580 634

Nabídky práce

Vyberte lokalitu