Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Operátor lisu Ostrava, přímo pod kmen, až 24 000 Kč

Pro mezinárodní společnost specializující se na výrobu cyklistických komponentů hledáme fyzicky zdatné a spolehlivé pracovníky.

ZAMĚSTNÁNÍ DO KMENE SPOLEČNOSTI.
VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY.

NABÍZÍME:

  • nástupní mzda: 18000 Kč + 2000 Kč docházkový bonus + osobní ohodnocení až 1500 Kč + zákonné příplatky
  • stravenky v hodnotě 100 Kč plně hrazené zaměstnavatelem
  • dovolená 25 dní
  • zaměstnání v kmenovém stavu
  • nepřetržitý provoz: 12hodinové směny
  • smlouva na HPP na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito

NÁPLŇ PRÁCE:

  • obsluha mechanického výstředníkového lisu
  • kontrola kvality
  • manipulace s VZV, nakládka a vykládka materiálů

POŽADUJEME:

  • min. SOU/SŠ v technickém oboru
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • fyzická zdatnost, manuální zručnost
  • spolehlivost, samostatnost, ochota učit se novým věcem

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu lucia.pakancova@adecco.com, tel.: 739 580 634

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ostrava

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

18000-24000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Lucia Pakancová
Poděbradova 7
702 00  Ostrava-Ostrava
Czech Republic
Telefon: 739 580 634

Nabídky práce

Vyberte lokalitu