Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Mistr strojírenské výroby

Pro strojírenskou výrobní společnost hledáme kandidáta na nově otevíranou pracovní pozici - Mistr výroby

Náplň práce:

  • zajištění výrobního procesu
  • dohled nad kvalitou výroby a dodržováním technologických postupů
  • vedení cca 15 podřízených pracovníků
  • zodpovědnost za svěřené středisko - údržba, plány, docházka a školení
  • práce maximálně ve dvousměnném provozu (Po-Pá)

Požadavky:

  • vzdělání strojírenského směru
  • komunikativnost, spolehlivost
  • praxe na obdobné pozici
  • znalost obrábění kovů velkou výhodou

Nabídka:

  • platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování a penzijní pojištění

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Písek

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Lenka Cimlerová
Biskupská 129/1
370 01  České Budějovice
Česká republika

Nabídky práce

Vyberte lokalitu