Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

MANUÁLNÍ PRÁCE VE SKLADU ráno 5,30-8h 100,-Kč/h

NABÍDKA PRO SPOLEHLIVÉ BRIGÁDNÍKY OD 14.1.

RANNÍ SMĚNA 5,30-8h
PONDĚLÍ AŽ PÁTEK nebo JEN NĚKTERÉ DNY V TÝDNU

ZVOLÍTE SI DLE VAŠICH MOŽNOSTÍ.

VHODNÉ NAPŘ. PRO STUDENTY NEBO JAKO PŘIVÝDĚLEK PRO ZAMĚSTNANÉ.

NÁPLŇ PRÁCE:

- ruční nakládka a vykládka zásilek z kamionu na pás

POŽADUJEME:

- věk nad 18 let
- fyzickou zdatnost
- a spolehlivost

NABÍZÍME:

- mzdu 100,-Kč za každou odpracovanou hodinu

Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte nás na telefonu 606 776 400 nebo zašlete svůj životopis jako odpověď na tento inzerát.

Informace o pozici

Místo pracoviště

České Budějovice

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 14. 1. 2019 do 28. 2. 2019

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Mzda

100 Kč/hodina

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Jana Zemková
Biskupská  129/1
370 01  České Budějovice
Česká republika
Telefon: 606 776 400

Nabídky práce

Vyberte lokalitu