PROJEKTOVÝ SPECIALISTA - AJ+NJ

NABÍZÍME

- Práci na Hlavní pracovní poměr ve stabilní mezinárodní společnosti
- Moderní pracovní prostředí
- Flexibilní pracovní dobu
- Týden dovolené navíc
- Příspěvky na stravování
- Multisport kartu
- Příspěvky na životní a penzijní připojištění
- Přátelský kolektiv a nejrůznější volnočasové aktivity
- Možnost profesního i osobního růstu
- Jazykové kurzy
- Týmové akce
- Místo výkonu práce: Brno

NÁPLŇ PRÁCE

Podpora projektového týmu
Vytváření projektové dokumentace
Reporting
Plánování a koordinace meetingů
Řízení zúčastněných stran projektů
Spolupráce s dodavateli
Administrativní činnosti

POŽADUJEME

Zkušenosti z oblasti projektového managementu - projektové řízení, nákup, reporting
Dobrá znalost anglického i německého jazyka (min. úroveň B2)
Velmi dobrá znalost MS Office
Týmový hráč
Schopnost řešit problémy
Organizační typ
Ochota učit se novým věcem

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Zašlete nám svůj životopis s fotografií v české i anglické verzi na e-mail: tereza.hladikova"zavináč"adecco.com, nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. číslo: +420 725 426 723

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů, počítejte prosím s tím, že jsme dali přednost jiným kandidátům. Děkujeme za pochopení.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jihomoravský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

30000-40000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, možnost občasné práce z domova, firemní akce, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Němčina (středně pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Tereza Hladíková
Telefon: 725 426 723

Nabídky práce

Vyberte lokalitu